BAKALÁŘKY.cz
databáze kvalitních bakalářských, diplomových a jiných absolventských prací

 

Vložení kvalifikační práce

Pro vložení Vaší seminární, bakalářské, diplomové nebo jakékoliv jiné vysokoškolské práce vyplňte prosím následující formulář. Pokud nemáte formuláře rádi, klidně můžete práci poslat i emailem, a to na adresu . Dokument bude během krátké doby prověřen našimi editory a následně zpřístupněn na tomto webu. O všem budete průběžně informováni prostřednictvím emailu. Zanedlouho Vám může vložená práce začít vydělávat.

"Kolik mi vložená práce vydělá?" Výše výdělku je závislá jen a pouze na počtu stažení Vaší práce. Přesnou částku nelze proto obecně určit - jsou práce, které měsíčně hravě vynesou třeba 1000,- Kč, ale také existují práce, ze kterých je měsíční zisk jen několik desítek korun. Záleží prostě na každé práci, takže nezbývá nic jiného, než to zkusit.


Vaše jméno
Kontaktní email
Typ práce
Soubor (nejlépe ve formátu MS Word)
Způsob zpřístupnění
Klíčová slova práce,
pojmy, termíny *
Hodnocení, posudky
(vedoucí, oponent,...)
Poznámka **
odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly pro vložení


* pro zvýšení zájmu o Vaši práci můžete vyplnit klíčová slova, termíny nebo pojmy, které se v dokumentu objevují a jsou v něm nějakým způsobem rozvedeny. Klíčová slova však vyplňovat nemusíte, pokud nechcete - mohou je následně zvolit a doplnit naši editoři

** v kolonce poznámka můžete vyplnit libovolná upřesnění týkající se práce, případně vzkaz pro naše editory. Snahou je co nejpřesnější zařazení Vaší práce (škola, fakulta, katedra, rok odevzdání,...) - pokud nejsou tyto údaje uvedeny přímo v práci, můžete je uvést právě v Poznámce.
© Copyright 2008 - 2021 BAKALÁŘKY.cz